کد خبر: ۹۵۴۲
تاریخ انتشار:۱۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۴
رد فرضیه عمدی بودن فوت زائران عربستانی از سوی وزیر دادگستری/ محاکم قضایی درحال رسیدگی به این پرونده
وزیر دادگستری با تاکید براینکه هیچ عمدی در فوت زائران عربستانی درکار نبوده است، گفت: به طور حتم محاکم قضایی در حال رسیدگی به این پرونده هستند.

مصطفی پور محمدی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، درخصوص آخرین وضعیت پرونده فوت  زائران عربستانی در یکی از هتل های مشهد، گفت: بنده خیلی درجریان جزئیات این پرونده نیستم، اما هرلحظه اطلاع رسانی های بسیاری دراین زمینه صورت می گیرد.

وی در ادامه افزود: براساس اطلاعات بدست آمده درمان افراد مسموم در حال اجراست و رسیدگی خوبی نیز انجام شده است، البته بحث رسیدگی قضایی نیز مطرح است که باید قاضی مربوط به این امور رسیدگی کند، اما به طور حتم عمدی دراین موضوع درکار نبوده و تنها بی احتیاطی مطرح است که باید اجازه داد محاکم قضایی رسیدگی کنند.

تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی کمکی به این مفاسد نمی کند

وزیر دادگستری درخصوص تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی، گفت: ظاهرا توافقاتی میان مجلس و رئیس قوه قضاییه درباره سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی انجام شده که متنی دراین خصوص آماده شود، اما به اعتقاد بنده تشکیل این سازمان کمکی به مبارزه با مفاسد اقتصادی نمی کند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، چند روز پیش تعدادی اززائران عربستان سعودی در یکی ازهتل های مشهد به دلایلی نامعلوم مسموم شده و تعدادی  نیز فوت شدند./

پایان پیام