بسم الله الرحمن الرحيم وَ لْتَکُنْ مِنْکُمْ أُمَّهٌ یَدْعُونَ إِلَى الْخَیْرِ وَ یَأْمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَ یَنْهَوْنَ عَنِ الْمُنْکَرِ وَ أُولئِکَ هُمُ الْمُفْلِحُونَ       
امروز: دوشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 16
کد خبر: ۹۳۷۱
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۵
اجتماعی > شهری
مدیر عامل سازمان پارک ها و فضاهای سبز شهر تهران در خصوص قطع حدود 150 اصله درخت توسط سازمان هواشناسی گفت: شهرداری تهران در این خصوص به قوه قضاییه شکایت کرده است وتا مشخص شدن موضوع و برخورد با متخلفان، این مساله را با جدیت دنبال خواهد کرد.
 تابش نيوز:
 

علی محمد مختاری با بیان این اینکه سازمان پارکها و شهرداری منطقه 21 به طور جداگانه از سازمان هواشناسی برای قطع درختان شکایت کرده اند گفت: ما به عنوان مدعی العموم پیگیر این موضوع هستیم و با شکایت به قوه قضاییه خواستار برخورد قانونی با متخلفانیم.

وی تاکید کرد: قطع درختان در محوطه سازمان هواشناسی بدون اطلاع شهرداری تهران انجام شده است و متاسفانه تعداد قابل توجهی درخت در این محدوده قطع شده است.

مدیر عامل سازمان پارکها و فضاهای سبز شهر تهران با بیان اینکه بخش بازرسی سازمان پارک ها از محل بازدید کرده است گفت: اظهار نظرهایی که صورت گرفته مبنی بر قطع تنها چند نهال در این بخش درست نیست و متاسفانه تعداد زیادی درخت چندساله قطع شده است.

وی با بیان اینکه درختان قطع شده از گونه اهی مختلف بوده است گفت: از محل این اتفاق بازدید کرده ایم و موضوع کاملا تایید شده است که امیدواریم برخورد مناسب با متخلفان صورت گیرد و دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در سطح شهر تهران نباشیم.

منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین
آخرین اخبار